Home / JO News / 900+ Gymnasts Get Ready To Compete At Level 9 Eastern & National Championships
900+ Gymnasts Get Ready To Compete At Level 9 Eastern & National Championships

900+ Gymnasts Get Ready To Compete At Level 9 Eastern & National Championships

Gymnastics News Network

By Terri Laymon

Over 900 gymnasts are expected to compete at the 2017 Women’s Junior Olympic Level 9 Eastern and Western Championships scheduled for April 28-30. The Level 9 Eastern Championships will be held in Lansing, Mich., and the Western Championships competing in Boise, Idaho.

The Junior Olympic Eastern and Western Championships are both USA Gymnastics’ championships events. Both championships feature the top seven gymnasts in the all-around in each age division from their singular regional championships and will have competition in 16 age divisions.

The states that comprise each region for the Eastern National Championships are:

  • Region 5 – Illinois, Indiana, Kentucky, Michigan, Ohio
  • Region 6 – Connecticut, Maine, Massachusetts, New Hampshire, New York, Rhode Island, Vermont
  • Region 7 – Delaware, Maryland, New Jersey, Pennsylvania, Virginia, West Virginia
  • Region 8 – Alabama, Florida, Georgia, Louisiana, Mississippi, North Carolina, South Carolina, Tennessee

The competition schedule for the Eastern Championships is:

  • April 28 – Session 1 – Juniors 1 and 2 at 9:35 a.m., Session 2 – Juniors 3 and 4 at 1:35 p.m., and Session 3 – Juniors 5 and 6 at 5:35 p.m.
  • April 29 – Session 4 – Juniors 7 and 8 at 9:35 a.m., Session 5 – Seniors 1 and 2 at 1:35 p.m., and Session 6 – Seniors 3 and 4 at 5:35 p.m.
  • April 30 – Session 7 – Seniors 5 and 6 at 9:05 a.m., and Session 8 – Seniors 7 and 8 at 1:05 p.m.
  • The states that comprise each region for the Western National Championships are: Region 1 — Arizona, California, Nevada, Utah
  • Region 2 – Alaska, Hawaii, Idaho, Montana, Oregon, Washington
  • Region 3 – Arkansas, Colorado, Kansas, New Mexico, Oklahoma, Texas, Wyoming
  • Region 4 – Iowa, Minnesota, Missouri, Nebraska, North Dakota, South Dakota, Wisconsin

The competition schedule for the Western Championships is:

  • April 28 – Session 1 – Juniors 1 and 2 at 9:35 a.m., Session 2 – Juniors 3 and 4 at 1:35 p.m., and Session 3 – Juniors 5 and 6 at 5:35 p.m.
  • April 29 – Session 4 – Juniors 7 and 8 at 9:35 a.m., Session 5 – Seniors 1 and 2 at 1:35 p.m., and Session 6 – Seniors 3 and 4 at 5:35 p.m.
  • April 30 – Session 7 – Seniors 5 and 6 at 9:05 a.m., and Session 8 – Seniors 7 and 8 at 1:05 p.m.Eastern Nationals

Field for 2017 Level 9 Eastern Championships

Athletes listed alphabetically by state; indicates region and competition session

Alabama

Courtney Franklin: Calvin Twisters – Region 8 – Senior  8

Corinne Gautreaux: Huntsville Gymnastics Center – Region 8 – Senior 6

Ella Jordan: JamJev Gymnastics – Region 8 – Junior 4

Makenna Lee: Huntsville Gymnastics Center – Region 8 – Senior 8

Hallie McDonald: Mountain Brook Gymnastics – Region 8 – Senior 1

Sofia Obregon: JamJev Gymnastics – Region 8 – Junior 3

Gillian Spencer: The Matrix Gym Inc – Region 8 – Senior 3

Arizona 
Renee Figueroa: Eastern National Academy of Paramus – Region 7 – Junior 4

Connecticut
Sierra Bauman: Connecticut Gymnastics Academy LLC, Region 6, Senior 1
Bailey Brochu: Gymnastics Express Too, Region 6, Senior 8
Madelyn Chamis: Johns Academy of Gymnastics, Region 6, Senior 8
Taylor Churchill: Thames Valley Academy of Gymnastics, Region 6, Senior 8
Elizabeth Cravinho: Dunne’s Gymnastics, Region 6, Senior 2
Ashley Elrod: Dunne’s Gymnastics, Region 6, Junior 3
Erin Figurelli: Dunne’s Gymnastics, Region 6, Senior 5
Kyra Figurelli: Dunne’s Gymnastics, Region 6, Senior 5
Wells Fischer: Galaxy Gymnastics, Region 6, Junior 1
Brynn Freehling: Connecticut Gymnastics Academy LLC, Region 6, Junior 8
Samantha Gilbert: Johns Academy of Gymnastics, Region 6, Senior 2
Kaylie Goodwin: Gymnastics Express Too, Region 6, Junior 7
Alexa Granfield: All Stars Gymnastics Academy, Region 6, Junior 8
Allison Hughes: Dunne’s Gymnastics, Region 6, Senior 7
Samantha Markland: Next Dimension Gymnastics LLC, Region 6, Senior 6
Natalie McCormack: Connecticut Gymnastics Academy LLC, Region 6, Senior 7
Emily Mulcunry: Farmington Valley Gymnastics and More, Region 6, Senior 1
Serena Mullin: American Gymnastics Training Center, Region 6, Junior 4
Arielle Nelson: The Gymnastics Training Center, Region 6, Junior 7
Gwendolyn Ockerbloom: The Gymnastics Training Center, Region 6, Junior 1
Jessica Olin: Arena Gymnastics Inc., Region 6, Senior 3
Carlee Reid: Arena Gymnastics Inc., Region 6, Junior 6
Liana Roman: Connecticut Gymnastics Academy LLC, Region 6, Senior 6

Delaware
Zoe Fleming: First State Gymnastics – Region 7 – Junior 2
Nay’yarrah Winder: AJS Pancott Gymnastics – Region 7 – Junior 7

Florida
Alexa Atherholt: LaFleur’s Gymnastics Largo, Region 8, Senior 3
Kaylee Bluffstone: La Fleur’s, Region 8, Junior 2
Bridget Bourque: EVO Gymnastics, Region 8, Junior 3
Abby Bruner: North Florida Gymnastics, Region 8, Senior 6
Arabella Campbell: American Twisters, Region 8, Junior 3
Courtney Cooke: Park Avenue Gymnastics, Region 8, Senior 5
Talia DeLaCruz: Brandy Johnson’s Global Gymnastics, Region 8, Junior 7
Sierra Dos Santos: Broadway Gymnastics Center, Region 8, Junior 4
Hannah Drielick: Golden City Gymnastics, Region 8, Junior 3
Portia Durden: Park Avenue Gymnastics, Region 8, Senior 7
Brianna Eng: Gymnastics Unlimited Inc., Region 8, Junior 6
Sydney Farmer: Starlight Gymnastics, Region 8, Junior 6
Marissa Fontaine: Tampa Bay Turners Gymnastics, Region 8, Senior 2
Alyssa Frankhouser: TNT Gymnastics Fitness Complex Inc, Region 8, Senior 8
Grazia Fricano: EVO Gymnastics, Region 8, Senior 7
Brooke Futch: Gymnastics USA Longwood, Region 8, Junior 4
Emma George: Sun Country Gymnastics, Region 8, Junior 8
Jaden Haley: Lakewood Ranch Gymnastics, Region 8, Senior 5
Kylie Hammonds: Starlight Gymnastics, Region 8, Junior 5
Amani Herring: Orlando Metro Gymnastics, Region 8, Junior 4
Calie Hyndman: Coast Elite Gymnastics Academy, Region 8, Junior 8
Carolyn Jackson: American Twisters, Region 8, Senior 5
Sierra Kinsey: Tampa Gymnastics and Dance, Region 8, Senior 8
Cierra Koehring: Golden City Gymnastics, Region 8, Senior 6
Blaire Loudermilk: Golden City Gymnastics, Region 8, Senior 1
Jade Martin: Tampa Gymnastics and Dance, Region 8, Senior 7
Hannah McDaniel: Southern Starz, Region 8, Junior 1
Peyton Mondello: LaFleur’s Gymnastics Largo, Region 8, Junior 8
Brooke Neupaver: Tampa Bay Turners Gymnastics, Region 8, Junior 2
Juliana Ortiz: Elite Gymnastics Academy, Region 8, Senior 6
Isabella Pancake: Orlando Gymnastics, Region 8, Junior 6
Lily Pierson: Lakewood Ranch Gymnastics, Region 8, Junior 4
Mya Pringle: Orlando Metro Gymnastics, Region 8, Junior 7
Leia Randall: Tampa Gymnastics and Dance, Region 8, Senior 4
Emily Rivera: American Twisters, Region 8, Junior 4
Renae Schmidt: La Fleur’s, Region 8, Senior 1
Nyla Smith: Perfect Balance Training Center, Region 8, Junior 7
Alexa Smith: Gymnastics Unlimited Inc., Region 8, Senior 4
Shayla Snow: Tampa Bay Turners Gymnastics, Region 8, Senior 5
Harly Sultuska: U.S. Gold Gymnastics Academy, Region 8, Junior 3
Ella Walling: Tampa Bay Turners Gymnastics, Region 8, Junior 6
Shea Wheeler: LaFleur’s Gymnastics Largo, Region 8, Senior 5
Luca Whitaker: Lakewood Ranch Gymnastics, Region 8, Senior 3
Maia Willis: Orlando Metro Gymnastics, Region 8, Senior 6
Allison Wong: American Twisters, Region 8, Senior 8
Hannah Yore: Orlando Metro Gymnastics, Region 8, Senior 2
Amy Ziegenfelder: Sun Country Gymnastics, Region 8, Senior 2

Georgia
Cailene Afalla: Gymnastics Academy of Atlanta, Region 8, Junior 8
Whitney Bjerken: Gymnastics Academy of Atlanta, Region 8, Junior 2
Janellyn Bong: Georgia Gymnastics Academy Inc., Region 8, Junior 5
Camryn Cole: RGA, Region 6, Junior 2
Sidney Fitzgerald: C&C Gymnastics, Region 8, Junior 5
Gabby Hart: Georgia Gymnastics Academy Inc., Region 8, Senior 6
Madison Lord: Gymnastix Training Center, Region 8, Senior 8
Amber Lowe: Gymnastics Academy of Atlanta, Region 8, Junior 1
Anna Moore: Georgia Gymnastics Academy Inc., Region 8, Senior 3
Meagan Moredock: Georgia Gymnastics Academy Inc., Region 8, Junior 7
Megan O’Neil: Georgia Gymnastics Academy Inc., Region 8, Senior 2
Mary Robertson: Northwest Georgia Gymnastics Center, Region 8, Senior 2
Caitlyn Robinson: Northwind Gymnastics Center Inc., Region 8, Junior 6
AJ Robinson: Georgia Gymnastics Academy Inc., Region 8, Senior 1
Emma Scheessele: Gymnastix Training Center, Region 8, Senior 4
Emma Shamblin: Gymnastics Academy of Atlanta, Region 8, Senior 4
Cyrena Whalen: Gymnastix Training Center, Region 8, Senior 2
Raegan Wilkins: Georgia Elite Gymnastics, Region 8, Junior 6

Illinois
Abigail Alvarado: Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Junior 8
Julia Armbrust: Gym Nasti, Region 5, Junior 5
Carly Bachara: Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Junior 2
Olivia Baren: Illinois Gymnastics Institute Inc., Region 5, Junior 3
Kayla Carlson: Action Gymnastics, Region 5, Senior 8
Maleah Crowley: Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Junior 4
Trudy Davis: Infinity Gymnastics Academy, Region 5, Senior 8
Lauren DeLara: Crystal Lake Gymnastics, Region 5, Junior 5
Taylor DeVries: Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Junior 1
Lilly Feehan: Premier Gymnastics Academy West, Region 5, Senior 1
Mia Figola: Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Senior 2
Reagan Gnewuch: Huntley Gymnastics Academy, Region 5, Senior 5
Amelia Greenfield: Premier Gymnastics Academy West, Region 5, Junior 2
Ainsley Greever: Phenom Gymnastics, Region 5, Junior 2
Brielle Hampton: Infinity Gymnastics Academy, Region 5, Senior 7
Sefora Hanc: American Turners NW Chicago, Region 5, Junior 2
Olivia Herrera: BIG Gymnastics Inc., Region 5, Junior 4
Madeline Kees: Energym Gymnastics, Region 5, Junior 4
Madelyn Kim: Crystal Lake Gymnastics, Region 5, Senior 4
Emily Kirkham: Gymnastic Academy of Rockford, Region 5, Senior 3
Paige Kirkham: Gymnastic Academy of Rockford, Region 5, Junior 4
Madelyn Knapp: Aspire Gymnastics Academy, Region 5, Senior 1
Grace Ladgenski: Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Junior 3
Katherine Lagman: Premier Gymnastics Academy West, Region 5, Junior 1
Lucy Lehman: Phenom Gymnastics, Region 5, Junior 6
Alyssa Lo Bianco: Naperville Gymnastics Club, Region 5, Senior 3
Mia Lucero: Premier Gymnastics Academy West, Region 5, Junior 7
Meaghan O’Connor: Premier Gymnastics Academy West, Region 5, Senior 1
Alyssa Petk: Crystal Lake Gymnastics, Region 5, Senior 8
Gabriella Pierce: Aerial Gymnastics Club, Region 5, Junior 5
Mackenzie Pierson: Crystal Lake Gymnastics, Region 5, Junior 7
Lauren Puscheck: Phenom Gymnastics, Region 5, Senior 5
Taylor Ramirez: Gym Nasti, Region 5, Senior 6
Sylvia Raquel: Ultimate Gymnastics of Gurnee, Region 5, Senior 3
Clancy Raupp: Crystal Lake Gymnastics, Region 5, Senior 4
Alisha Riles: Buffalo Grove Gymn Center, Region 5, Senior 6
Isabella Rivelli: Naperville Gymnastics Club, Region 5, Junior 3
Maya Sagen: Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Junior 3
Taylor Shanahan: U.S. Gymnastics Training Center, Region 5, Senior 8
Abigail Singh: Phenom Gymnastics, Region 5, Junior 7
Gigi Singh: Phenom Gymnastics, Region 5, Junior 7
Elise Storoe: Premier Gymnastics Academy West, Region 5, Junior 7
Allison Van de Wetering: Illinois Gymnastics Institute Inc., Region 5, Junior 8
Cami Whitaker: St. Charles Gymnastics Academy, Region 5, Junior 3

Indiana
Ania Alsum: Wright’s Gymnastics Academy, Region 5, Senior 6
De’Stassja Banks: ACROS Gymnastics & Dance, Region 5, Senior 1
Lillian Cadwel: The Gymnastics Company, Region 5, Senior 1
Grace Dubec: Jaycie Phelps Athletic Center, Region 5, Junior 6
Kiara Gianfagna: Jaycie Phelps Athletic Center, Region 5, Senior 4
Ariana Gilley: The Flip Zone, Region 5, Junior 6
Maggie Harycki,: DeVeau’s School of Gymnastics, Region 5, Senior 7
Olivia Kavanaugh: Wright’s Gymnastics Academy, Region 5, Senior 8
Audrey Keller: Wright’s Gymnastics Academy, Region 5, Senior 7
Zoe Krull: Fusion Gymnastics Inc, Region 5, Junior 6
McKenzie McClarney: Wright’s Gymnastics Academy, Region 5, Senior 6
Macy Risk: Madison Gymnastics World, Region 5, Senior 5
Hope Stotts: The Gymnastics Company, Region 5, Senior 4
Grace Sumner: The Gymnastics Company, Region 5, Junior 7
Rachel Uhlik: DeVeau’s School of Gymnastics, Region 5, Senior 3
Taylor Wentland: DeVeau’s School of Gymnastics, Region 5, Senior 5

Kentucky
Olivia Coppola: Cincinnati Gymnastics – Region 5 – Junior 1
Sarah Lambert: Legacy Gymnastics – Region 5 – Junior 1
Madison Roehrs: SIGS Sportsplex – Region 5 – Senior 7
Katya Sander: Perfection Gymnastics School – Region 5 – Junior 6

Louisiana
Chloe Armentor: Gymnasiana Academy LLC – Region 8 – Junior 7
Nicole Kieff: North Shore Gymnastics – Region 8 – Senior 4
Uzoamaka Njoku: AIM Gym Gems – Region 8 – Senior 4

Maine
Ayla McKean: Atlantic Gymnastics Training Center – Region 6 – Junior 6

Maryland
Trisha Adriano: Dobre Gymnastics Academy LLC, Region 7, Junior 8
Trinity Brown: Silver Stars Gymnastics, Region 7, Junior 6
Emily Burke: Docksiders Gymnastics Inc., Region 7, Junior 6
Sarah Cohen: Hill’s Gymnastics, Region 7, Junior 7
Leeiah Davis: Hill’s Gymnastics, Region 7, Junior 3
Erin Desmond: First State Gymnastics, Region 7, Senior 4
Karleigh DiCello: Hill’s Gymnastics, Region 7, Junior 1
Kaylee Donovan: Frederick Gymnastics Club, Region 7, Senior 1
Victoria Gatzendorfer: Southeastern Gymnastics Center, Region 8, Junior 5
Brianna Lucas: Hill’s Gymnastics, Region 7, Junior 1
Lily McFarland: Rebounders Gymnastics Inc., Region 7, Senior 3
Isabella Minervini: Hill’s Gymnastics, Region 7, Junior 3
Mayah Morant: Silver Stars Gymnastics, Region 7, Senior 1
Rachel Pichney: Rebounders Gymnastics Inc., Region 7, Senior 2
Jaidyn Raby: 1st Class Gymnastics Inc, Region 7, Senior 1
Holly Snyder: Docksiders Gymnastics Inc., Region 7, Junior 2
Kate Wolbart: Docksiders Gymnastics Inc., Region 7, Senior 3

Massachusetts
Paige Anastasi: Brestyan’s American Gymnastics, Region 6, Junior 2
Brooke Anastasi: Brestyan’s American Gymnastics, Region 6, Junior 4
Katelyn Aylwin: Reading Gymnastics Academy Inc., Region 6, Senior 6
Olivia Bakalos: 10.0 Academy, Region 6, Junior 5
Samantha Bakalos: 10.0 Academy, Region 6, Junior 5
Leah Bates: Cape Cod Gymnastics Center Inc., Region 6, Senior 7
Caroline Blatchford: Yellow Jacket Gymnastics Club, Region 6, Senior 1
Molly Carney: Massachusetts Gymnastics Center – Waltham, Region 6, Senior 7
Dominique Chave: Elite Gymnastics Academy, Region 6, Senior 5
Casaundra Cox: 10.0 Academy, Region 6, Senior 2
Sophia DiNanno: Yellow Jacket Gymnastics Club, Region 6, Junior 3
Maya Driscoll: All-Star Gymnastics Center Inc., Region 6, Junior 8
Maren Eramo: Legends Gymnastics, Region 6, Senior 1
Lauren Fusco: Metro South Gymnastics Academy, Region 6, Junior 8
Elaina Greco: Brestyan’s American Gymnastics, Region 6, Junior 4
Alyssa Kerr: Gymnastics Learning Center, Region 6, Senior 3
Rebekah Lashley: Elite Gymnastics Academy, Region 6, Senior 4
Kaitlyn McDonald: Reading Gymnastics Academy Inc., Region 6, Senior 8
Emelyn Miller: South Shore Gymnastics, Region 6, Senior 5
Anabella Mills: Brestyan’s American Gymnastics, Region 6, Junior 1
Gracy Mowers: Yellow Jacket Gymnastics Club, Region 6, Junior 6
Allie Murphy: Head Over Heels Gymnastics, Region 6, Senior 4
Catherine O’Rourke: Gymnastics and More Inc., Region 6, Junior 3
Madelyn Peng: Brestyan’s American Gymnastics, Region 6, Junior 5
Sonia Presti: Massachusetts Gymnastics Center – Waltham, Region 6, Senior 8
Meredith Ravizza: Daggett Gymnastics, Region 6, Junior 7
Alexa Ryan: 10.0 Academy, Region 6, Junior 6
Indi Shapiro: Brestyan’s American Gymnastics, Region 6, Junior 7
Bridget Sullivan: Gymnastics and More Inc., Region 6, Junior 7
Taylor Tattan: North Shore Wildcats-YMCA, Region 6, Senior 8
Courtney Uek: Elite Gymnastics Academy, Region 6, Senior 5
Catherine VonHausen: 10.0 Academy, Region 6, Junior 6
Sophia Voss: Brestyan’s American Gymnastics, Region 6, Junior 4
Angela Xing: Brestyan’s American Gymnastics, Region 6, Senior 2

Michigan
Kendall Abney: Twistars USA Inc. – Region 5 – Junior 1
Gianna Antonio: Gym America – Region 5 – Junior 7
Caroline Austin: Oakland Gymnastics Training Center – Region 5 – Senior 6
Kemeny Berthiaume: Bay Valley Academy – Region 5 – Junior 5
Abby Bielski: Twistars USA Inc. – Region 5 – Junior 3
Sabrina Bowen: Grand Rapids Gymnastics – Region 5 – Senior 8
Lily Clapper: Gym America – Region 5 – Junior 3
Savannah Fisk: Twistars USA Inc. – Region 5 – Senior 2
Audriana Hammond: Water’s Edge Gymnastics – Region 5 – Senior 5
Karly Kim: Twistars USA Inc. – Region 5 – Junior 6
Savannah Kokaly: Bay Valley Academy – Region 5 – Junior 8
Katie Kowalski: Mid-Michigan Gymnastics – Region 5 – Senior 2
Jaylee McCarthy: Hunts Gymnastics Academy – Region 5 – Junior 5
Jenna Nuler: Splitz Gymnastics – Region 5 – Senior 7
Breckin Quoss: Twistars USA Inc. – Region 5 – Senior 1
Sophia Rios: Twistars USA Inc. – Region 5 – Senior 1
Sydney Schocker: Extreme Gymnastics U.S.A. Inc. – Region 5 – Senior 7
Isabella Steckel: Splitz Gymnastics – Region 5 – Senior 2
Emma Stoddard: Oakland Gymnastics Training Center – Region 5 – Junior 4
Eliana Thompson: Twistars USA Inc. – Region 5 – Junior 3
Alexia Tomirotti: Gymnastic Training Center Rochester – Region 5 – Senior 6
Thomia Tomlanovich: Hunts Gymnastics Academy – Region 5 – Senior 3
Sidney Washington: Gym America – Region 5 – Junior 7
Annie Worley: Oakland Gymnastics Training Center – Region 5 – Junior 5
Alexia Xiromeritis: Twistars USA Inc. – Region 5 – Junior 4
Payton Young: Twistars USA Inc. – Region 5 – Senior 5

Mississippi
Savannah Goveia: Everest Gymnastics – Region 8 – Junior 1

New Hampshire
Hannah Barton: Gymnastics at Brentwood Commons – Region 6 – Senior 6
Kayleigh Doherty: Gymnastics at Brentwood Commons – Region 6 – Senior 6
Hana Phaneuf: Gymnastics at Brentwood Commons – Region 6 – Junior 5

New Jersey
Hannah Appleget: Jersey Shore Gymnastics Academy – Region 7 – Junior 8
Amy Augustino: Rebound Gymnastics Inc. – Region 7 – Junior 3
Emily Castiglia: North Stars Gymnastics Academy – Region 7 – Junior 7
Alyssa Christopulos: Paramount Gymnastics – Region 7, -Senior 7
Alexandra Colman: Atlantic Coast Gymnastics – Region 7 – Junior 8
Grace Costello: Head Over Heels – Region 7 – Senior 3
Baylie Daniels: US Gymnastics Develop Center II – Region 7 – Junior 3
Alyssa Dillon: North Stars Gymnastics Academy – Region 7 – Junior 8
Brianne Dombrowski: Devlin Gymnastics – Region 7 – Senior 8
Courtney Driscoll: Eastern National Academy of Paramus – Region 7 – Senior 5
Haley English: Aeon Fitness and Gymnastics – Region 7 – Senior 5
Julia Griffith: First State Gymnastics – Region 7 – Senior 2
Grace Guingon: US Gymnastics Develop Center II – Region 7 – Junior 7
Jordan Hawkins: TNT Elite Inc. – Region 7 – Junior 6
Maya Horowitz: Galaxy Gymnastics – Region 6 – Senior 3
Lauren Kent: Bright Stars Gymnastics – Region 7 – Junior 2
Amalya Knapp: Aeon Fitness and Gymnastics – Region 7 – Junior 5
Kamryn Leinheiser: Will-Moor School of Gymnastics – Region 7 – Senior 2
Isabel Lin: North Stars Gymnastics Academy – Region 7 – Junior 4
Cindy Liu: Paramount Gymnastics – Region 7 – Senior 6
Emma Loyim: North Stars Gymnastics Academy – Region 7 – Junior 7
Hannah Loyim: North Stars Gymnastics Academy – Region 7 – Junior 7
Rebecca Lucas: US Gymnastics Develop Center II – Region 7 – Junior 8
Grace Martin: Aeon Fitness and Gymnastics – Region 7 – Junior 2
Gianna Mastellone, Bayville, N.J./MG Elite – Region 7 – Junior 1
Brooke McNamara: Action Gymnastic Academy -Region 7 – Junior 8
Ella Mockel: Eastern National Academy of Paramus – Region 7 – Junior 4
Jocelyn Moore: Paramount Gymnastics – Region 7 – Junior 6
Anna Pagliar: Action Gymnastic Academy – Region 7 – Junior 5
Thea Polsky: Chelsea Piers Gymnastics – Region 6 – Senior 4
Melissa Ricciardi: Eastern National Academy of Paramus – Region 7 – Senior 5
Julia Rogers: Action Gymnastic Academy – Region 7 – Junior 5
RaeAnna Schutz: Atlantic Coast Gymnastics – Region 7 – Senior 3
Abby Schwerdt: Devlin Gymnastics –  Region 7 – Senior 8
Raine Smith: North Stars Gymnastics Academy – Region 7 – Senior 6
Delaney Sniffen: North Stars Gymnastics Academy – Region 7 – Senior 6
Madison Vitolo: North Stars Gymnastics Academy – Region 7 – Junior 2
Alexa Weber: Galaxy Gymnastics – Region 6 – Junior 2
Sydney Wells: Gymland/Arena Gymnastics – Region 7 – Junior 4
Alisha Werlen: Gymland/Arena Gymnastics – Region 7 – Junior 3
Brittany Wilder: Northern Elite Gymnastics and Cheer – Region 7 – Senior 2
Kayla Williams: Eastern National Academy of Paramus – Region 7 – Junior 6
Stephanie Zannella: Gymland/Arena Gymnastics – Region 7 – Senior 2
Jordyn Zieden-Weber: Gymland/Arena Gymnastics, -Region 7 – Senior 3

New York
Pamela Amabile: Nina’s Gymnastics Center – Region 6 – Senior 3
Taylor Bushey: Valley Gymnastics Training Center, Inc. – Region 6 – Senior 2
Makenzie Castiglione: Gymnastics Sports Academy – Region 6 – Senior 5
Lily Coscia: Infiniti Elite Gymnastics – Region 6 – Junior 3
Ashley Cromer: Towers Gymnastics – Region 6 – Senior 1
Glynis Curcione: Niagara Gymnastics – Region 6 – Senior 4
Najah Curtis: New Image Gymnastic Academy – Region 6 – Senior 3
Maya Davis: NYC Elite Gymnastics Inc – Region 6 – Junior 6
Esperanza Delgado: Chelsea Piers Gymnastics – Region  -, Senior 2
Brianna Duffy: New Image Gymnastic Academy – Region 6 – Senior 8
Sophia Esposito: Phoenix Gymnastics – Region 6 – Junior 2
Taylor Fishkin: CNY Gym Centre – Region 6 – Senior 5
Miranda Frascatore: CNY Gym Centre – Region 6 – Senior 8
Cai Hall: Chelsea Piers Gymnastics – Region 6 – Senior 4
Alexa Henshaw: Galaxy Gymnastics – Region 6 – Junior 3
Angelina Hogan: Eastern National Academy of Paramus – Region 7 – Junior 4
Nicole Jackson: New Image Gymnastic Academy – Region 6 – Senior 7
Callie Johanson: Dynamic Gymnastics – Region 6 – Senior 7
Skylar Kaston: Phoenix Gymnastics – Region 6 – Junior 5
Olivia Kelly: Galaxy Gymnastics – Region 6 – Junior 1
Madison Kipp: Galaxy Gymnastics – Region 6 – Junior 8
Sierra Kondo: World Class Gymnastics Academy – Region 6 – Junior 5
Natalia Kraus: RGA – Region 6 – Junior 8
Maya Kraus: RGA – Region 6 – Senior 5
Dakota Lee: Apex Gymnastics – Region 6 – Junior 6
Sofia Lucchese: New Image Gymnastic Academy – Region 6 – Senior 1
Olivia McCoy: Valley Gymnastics Training Center, Inc. – Region 6 – Junior 2
Jordyn Moonan: Gymnastics Unlimited-Orchard Park – Region 6 – Junior 4
Sydney Morrison: Gold Medal Gymnastics Smithtown – Region 6 – Junior 4
Annalise Newman-Achee: Chelsea Piers Gymnastics – Region 6 – Junior 1
Rebecca Obrochta: Gymnastics Unlimited-Orchard Park – Region 6 – Senior 4
Katherine Pallavicini: RGA – Region 6 – Senior 3
Kaleigh Pensavalle: New Image Gymnastic Academy – Region 6 – Senior 4
Lea Philarom: Gymnastics Unlimited-Orchard Park – Region 6 – Junior 1
Jessica Reith: Parkettes National Gymnastics Center – Region 7 – Junior 1
Alyssa Rosen: All Stars Gymnastics Inc. – Region 6 – Junior 3
Addy Rothstein: Chelsea Piers Gymnastics – Region 6 – Junior 2
Kiara Sahm-Khiamdavanh: Valley Gymnastics Training Center, Inc. – Region 6 – Junior 1
Deana Sheremeta: Galaxy Gymnastics – Region 6 – Junior 4
Kendall Sobczyk: Niagara Gymnastics – Region 6 – Junior 2
Logan Sobczyk: Niagara Gymnastics – Region 6 – Senior 2
Tessa Sutton: RGA – Region 6 – Junior 3
Jensen Todd: Valley Gymnastics Training Center, Inc. – Region 6 – Senior 7
Caitlyn Walsh: Chelsea Piers Connecticut – Region 6 – Senior 1
Rachel Wilke: RGA – Region 6 – Junior 6

North Carolina
Kay Baird: High Point Gymnastics Academy – Region 8 – Junior 5
Daphne Bogert: Perfect Balance Training Center – Region 8 – Senior 3
Sophie Boone: High Point Gymnastics Academy – Region 8 – Senior 3
Joelle Dickens: Team Attraction – Region 8 – Senior 1
Aranya Gilchrist: High Point Gymnastics Academy – Region 8 – Junior 8
Arinya Gilchrist: High Point Gymnastics Academy – Region 8 – Junior 8
Elizabeth Henshall: Superior Gymnastics – Region 8 – Senior 5
Macy Jennings: Team Attraction – Region 8 – Junior 7
Rachel Katz: Perfect Balance Training Center – Region 8 – Junior 7
Caris Koos: Perfect Balance Training Center – Region 8 – Junior 2
Quinn Kuhl: Sonshine Gymnastics – Region 8 – Junior 1
Taylor Lambeth: Perfect Balance Training Center – Region 8 – Senior 4
Olivia McDonald: Everest Gymnastics – Region 8 – Junior 4
Jennifer McMillan: Southeastern Gymnastics Center – Region 8 – Junior 3
Leah Moreno: Bull City Gymnastics – Region 8 – Junior 5
Lilly Neal: Everest Gymnastics – Region 8 – Junior 8
Reese OBrien: High Point Gymnastics Academy – Region 8 – Senior 1
Maylis Pickering: Southeastern Gymnastics Center – Region 8 – Junior 2
Kiley Rorich: Southeastern Gymnastics Center – Region 8 – Junior 2
Kennedy Springer: Superior Gymnastics – Region 8 – Senior 5
Abigail Stroud: CountrySide Gymnastics – Region 8 – Junior 7
Victoria Taran: Southeastern Gymnastics Center – Region 8 – Junior 3

Ohio
Ravenna Bala: All Around Gymnastics Academy – Region 5 – Senior 5
Greta Barker: Zanesville Gymnastics – Region 5 – Junior 8
Madeline Berrey: North Canton YMCA – Region 5 – Senior 4
Mila Brusch: Cincinnati Gymnastics – Region 5 – Junior 4
Olivia Butle: Cincinnati Gymnastics – Region 5 – Junior 8
Lydia Caggiano: Queen City Gymnastics/Kids First – Region 5 – Senior 2
Riley Carman: Gym X-Treme, -Region 5 – Junior 1
Shannon Chase: Emeth Gymnastics – Region 5 – Junior 4
Caroline Craf: Cincinnati Gymnastics – Region 5 – Senior 4
Kaitlyn Dembi: Gymnastics World Inc. – Region 5 – Junior 5
Izzabel Geig: Gymnastics World Inc. – Region 5 – Senior 2
Sophia Giancola: Gymnastics World Inc. – Region 5 – Senior 4
Grace Harrell: Cincinnati Gymnastics – Region 5 – Junior 8
MacKenzie Holt: Gymnastics World Inc. – Region 5 – Senior 8
Kelsey Kollhoff: Gym-Nation L.L.C. – Region 5 – Senior 3
Kendra Lindway: Gymnastics World Inc. – Region 5 – Senior 7
Olivia Lynd: Perfection Gymnastics School – Region 5 – Senior 2
Eliza Millar: Perfection Gymnastics School – Region 5 – Junior 6
Ava Molina: Cincinnati Gymnastics – Region 5 – Junior 2
Adrienne Nguyen-Storer: Cincinnati Gymnastics – Region 5 – Senior 6
Piper Reed: Perfection Gymnastics School – Region 5 – Junior 2
Rachel Swic: All Starz Gymnastics – Region 5 – Senior 3
Grace Walker: Integrity Athletics – Region 5 – Junior 1
Ashley Willicut: Cincinnati Gymnastics – Region 5 – Senior 7
Paige Yu: Medina Gymnastics Academy – Region 5 – Junior 2

Pennsylvania
Carolyn Duran: Phoenixville Gymnastics – Region 7 – Senior 8
Haleigh Gibble: Stallone Gymnastics – Region 7 – Junior 8
Hannah Grillo: Berks East Gymnastics – Region 7 – Senior 8
Emily Innes: Gymkhana Inc. – Region 7 – Junior 5
Olivia Kisiday: Pittsburgh Northstars, -Region 7 – Senior 3
Sarah Lang: Berks Gymnastic Academy – Region 7 – Senior 4
Kaitlyn Law: Artistic Sports Academy Plus – Region 7 – Senior 5
McKenna Little: Silvia’s Gymnastics LLC – Region 7 – Junior 4
Kayla Long: Gymnastic Center of Hershey – Region 7 – Senior 6
Campbell Marr: First State Gymnastics – Region 7 – Senior 1
McCaleigh Marr: First State Gymnastics – Region 7 – Senior 6
Danielle McFadden: Somerton School of Gymnastics – Region 7 – Senior 1
Mary McGinty: AJS Pancott Gymnastics – Region 7 – Junior 4
Marita Musser: Berks Gymnastic Academy – Region 7 – Senior 7
Kayla Myers: Gym Dandys – Region 7 – Senior 2
Chamille O’Hanlon:Prestige Gymnastics – Region 7 – Junior 5
Brianna Reitnauer:Prestige Gymnastics – Region 7 – Senior 7
Kaitlyn Repos: Artistic Sports Academy Plus – Region 7 – Senior 6
Carly Resnick: Phoenixville Gymnastics – Region 7 – Senior 4
Addison Restelli: Pittsburgh Northstars – Region 7 – Senior 6
Abby Royer: Silvia’s Gymnastics LLC – Region 7 – Junior 5
Emma Wehry: Stallone Gymnastics – Region 7 – Junior 3
Katelyn Williams: Prestige Gymnastics – Region 7 – Junior 2
Anna Winger: Perfection Gymnastics School – Region 5 – Junior 8
Madison Zimmerman: Centre Elite Gymnastics Inc. – Region 7 – Junior 6

Rhode Island
Mara DeCesare: Mass. Elite Gymnastics Academy – Region 6 – Senior 6
Shileigh Martinez: Prestige Fitness and Gym Center – Region 6 – Senior 6
Fiona Russ: Aim High Academy Inc – Region 6 – Junior 8
Mia Slade: Aim High Academy Inc – Region 6 – Junior 5
Alyssa Worthington: Aim High Academy Inc – Region  – Senior 6

South Carolina
Ciera Carter: Hayden’s International Gymnastic Academy – Region 8 – Senior 6
Gwendolyn Fink: Southeastern Gymnastics Center – Region 8 – Junior 5
Lily Gangadeen: Thomas Gymnastic Training Center – Region 8 – Junior 6
Janiya Harrison: Carolina Gymnastics Center – Region 8 – Junior 1
Madison McAfee: Chapin Christian Gymnastics – Region 8 – Senior 2
Vanessa Rippee: Southeastern Gymnastics Center – Region 8 – Junior 1
Madison Ulrich: Southeastern Gymnastics Center – Region 8 – Junior 1

Tennessee
Kyra Childress,: Gymstars Gymnastics – Region 8 – Senior 7
Kyndall Gilbert: ETC Gymnastics – Region 8 – Senior 1
Hayley Hawkins: ETC Gymnastics – Region 8 – Senior 7
Connie Hsu: Let It Shine, Region 8 – Senior 3
Hannah Lutz: Boost Gymnastics Nashville – Region 8 – Senior 8

Vermont
Eva Phair: Regal Gymnastics Academy – Region 6 – Senior 3

Virginia
Allison Auten: APEX – Region 7 – Senior 7
Christina Bapple: Apollo Gymnastics – Region 7 – Senior 7
Jazmine Belmar: Ocean Tumblers Gymnastics – Region 7 – Senior 8
Sydney Bezelik: Apollo Gymnastics – Region 7 – Junior 2
Natalie Blackburn: Ocean Tumblers Gymnastics – Region 7 – Senior 4
Halee Burgsteiner: Excalibur Gymnastics – Region 7 – Senior 7
Trinity Caffey: World Class Gymnastics – Region 7 – Junior 7
Caroline Cascadden: APEX – Region 7 – Senior 1
Katrina Chenoweth: Apollo Gymnastics – Region 7 – Senior 5
Abi Collins: Roanoke Academy of Gymnastics – Region 7 – Senior 7
Hanna Do: Capital Gymnastics National Training Center – Region 7 – Senior 1
Sarah Dorough: World Class Gymnastics – Region 7 – Senior 4
Ekaterina Edwards: Cardinal Gymnastics – Region 7 – Junior 6
Lyssa Garber: World Class Gymnastics – Region 7 – Senior 8
Cadence Gormley: Virginia International Gymnastics School – Region 7 – Junior 1
Jessica Johnson: Ocean Tumblers Gymnastics – Region 7 – Senior 2
Kelsey Jones: World Class Gymnastics – Region 7 – Senior 5
Jordan Keller: GMS Gymnastics Institute – Region 7 – Senior 5
Kelsi Lenart: Virginia International Gymnastics School – Region 7 – Senior 4
Sydney Levine: Gymstrada Gymnastic School – Region 7 – Senior 8
Madison McGee: Virginia International Gymnastics School – Region 7 – Senior 7
Katrina Mendez Abolnik: GMS Gymnastics Institute – Region 7 – Junior 5
Samantha Nickle: World Class Gymnastics – Region 7 – Junior 3
Katarina Olsen: Capital Gymnastics National Training Center – Region 7 – Senior 4
Lariise Perkins: KPAC – Region 8 – Junior 2
Jamison Sears: World Class Gymnastics – Region 7 – Junior 1
Jaelah Warner: World Class Gymnastics – Region 7 – Junior 2
Jamie Wright: World Class Gymnastics – Region 7 – Junior 1
Julia Yee: Hill’s Gymnastics – Region 7 – Senior 3Western Nationals

Field for 2017 Level 9 Western Championships 

Athletes listed alphabetically by state; indicates region and competition session

Alaska

Jayde Chan: Denali Gymnastics N Fitness Inc. – Region 2 – Senior 5

Olivia Gorder: Arctic Gymnastic Center – Region 2 – Senior 6

Alora McEwen: Anchorage Gymnastics Association – Region 2 – Senior 7

Arizona
Anna Bramblett: Arizona Dreams Gymnastics Academy – Region 1 – Senior 5
MaKayla Deal: Flames Gymnastics Academy – Region 1 – Junior 8
Mia Figueroa: Arizona Dynamics Gymnastics – Region 1 – Junior 6
Maliya Gabbard: Diamondback Gymnastics – Region 1 – Junior 8
Bayley Humphrey: USA Youth Fitness Center – Region 1 – Senior 5
Kauri Hunsaker: Desert Lights Gymnastics – Region 1 – Junior 6
Aliyah Kaloostian: Arizona Sunrays – Region 1 – Junior 6
Kendra Layton: Carters Gymnastics Academy – Region 1 – Senior 1
Jayda Lealaogata: Arizona Dreams Gymnastics Academy – Region 1 – Junior 4
Halli Mayberry: Arizona Dynamics Gymnastics – Region 1 – Senior 4
Isabella Pretzinger: Arizona Dynamics Gymnastics – Region 1 – Senior 7
Torri Tavenner: Desert Lights Gymnastics – Region 1 – Senior 2
Alyssa Van Allen: Impact Gymnastics Academy – Region 1 – Senior 4

Arkansas
Sadie Eddins: Flame Gymnastics Academy – Region 3 – Senior 2
Nicole Garcia: Aspire Gymnastics Academy – Region 3 – Senior 4
Jurneai Jackson: River City Gymnastics – Region 3 – Senior 4
April Nava: Texas Dreams Gymnastics – Region 3 – Senior 2
Kennedy Stephens: Aspire Gymnastics Academy – Region 3 – Senior 5
Lauren Williams: Aspire Gymnastics Academy – Region 3 – Junior 5

California
Keanna Abraham: American Kids Sports Center – Region 1 – Junior 8
Kaya Allison: Head Over Heels – Region 1 – Senior 5
Maya Belanger: SCEGA Gymnastics – Region 1 – Junior 7
Maya Broadnax: Airborne Gymnastics Training Center – Region 1 – Senior 8
Casey Brown: Head Over Heels – Region 1 – Junior 3
Sumi Cameron: Head Over Heels – Region 1 – Senior 1
Karlie Chavez: Central California Gymnastics Institute – Region 1 – Junior 6
Shaina Chen: Winner’s Academy of Gymnastics – Region 1 – Junior 5
Sarah Coghlan: Byers Gymnastics Center – Region 1 – Junior 3
Avery Costa: Technique Gymnastics – Region 1 – Junior 8
Elizabeth Crawford: Byers Gymnastics Center – Region 1 – Junior 5
Kara Crivelli: Winner’s Academy of Gymnastics – Region 1 – Junior 7
Sophia Dewar: South Bay YMCA – Region 1 – Junior 4
Reese Drotar: Airborne Gymnastics Training Center – Region 1 – Junior 3
Emma Duggan: SCEGA Gymnastics – Region 1 – Senior 1
Layna Flesh: Airborne Gymnastics Training Center – Region 1 – Senior 3
Kira Fredericson: San Mateo Gymnastics – Region 1 – Junior 2
Ryan Fuller: San Mateo Gymnastics – Region 1 – Junior 1
Morgan Gill: World Elite Gymnastics – Region 1 – Senior 4
Peyton Gillen: Byers Gymnastics Center – Region 1 – Senior 6
Madelyn Gomez: Dream Xtreme Gymnastics – Region 1 – Junior 4
Edie Noor Graber: Broadway Gymnastic School Inc. – Region 1 – Senior 7
Tristin Green: SCEGA Gymnastics – Region 1 – Junior 4
Stella Guggenheim: All Olympia AOGC – Region 1 – Senior 6
Juliana Harrison: Wildfire Gymnastics – Region 1 – Senior 4
Mia Heather: San Mateo Gymnastics – Region 1 – Junior 3
Alex Irvine: Byers Gymnastics Center – Region 1 – Junior 1
Eve Jackson: Broadway Gymnastic School Inc. – Region 1 – Senior 3
Taylor Jankovich: Azarian U.S. Gymnastics Training Center – Region 1 – Junior 7
Felicia Jones: Rising Star Gymnastics, Inc. – Region 1 – Junior 7
Emily Karay: Azarian U.S. Gymnastics Training Center – Region 1 – Junior 2
Cameron Kelperis: American Gymn. Academy of Long Beach – Region 1 – Senior 6
Morgan Kiernan: Gymcats Gymnastics – Region 1 – Senior 3
Lanie Kimura: Wildfire Gymnastics – Region 1 – Senior 6
Athena Koehler: Redwood Empire Gymnastics – Region 1 – Junior 8
Caylee Kolb: West Coast Elite Gymnastics – Region 1 – Senior 3
Kaitlyn Lam: Charter Oak Gymnastics – Region 1 – Junior 8
Raven Libunao: Fit Kids Gymnastics Center – Region 1 – Senior 4
Kira Lim: Redwood Empire Gymnastics – Region 1 – Senior 3
Jessica Lin,: South Coast Gymnastics – Region 1 – Junior 3
Kaliya Lincoln: Airborne Gymnastics Training Center – Region 1 – Junior 1
Hailey Markes: SCATS Gymnastics – Region 1 – Senior 7
Malia Marquez: Airborne Gymnastics Training Center – Region 1 – Junior 7
Nola Matthews: Airborne Gymnastics Training Center – Region 1 – Junior 1
Makayla McMahon: V-FORCE Elite – Region 1 – Senior 2
Amy Moscoso: Azarian U.S. Gymnastics Training Center – Region 1 – Junior 5
Dejah Nash: Champion Gymnastics and Cheer (CGC) – Region 1 – Senior 8
Mia Nelson: American Gymnastics Academy of Long Beach – Region 1- Junior 3
Kayla Nguyen: Technique Gymnastics – Region 1 – Junior 6
Megan Ono: Precision Gymnastics – Region 1 – Junior 4
Karyssa Owens: Precision Gymnastics – Region 1 – Junior 5
Zoe Paglia: Broadway Gymnastic School Inc. – Region 1 – Senior 6
Skyler Pak: West Coast Elite Gymnastics – Region 1 – Senior 4
Lauren Pearce: American Gymnastics Academy of Long Beach – Region 1 – Junior 2
Tavia Perea: Technique Gymnastics – Region 1 – Junior 7
Madison Perkin: American Gymnastics Academy of Long Beach – Region 1 – Junior 1
Emily Pires: SoCal Gymnastics Training Center – Region 1 – Junior 8
Jehaan Poonja: Gymnastics Olympica USA, -Region 1 – Junior 2
Elizabeth Preza: PDGA USA Gymnastics Academy – Region 1 – Senior 7
Emily Rakestraw: Bay Aerials Gymnastics – Region 1 – Senior 1
Mia Saiki: San Mateo Gymnastics – Region 1 – Senior 2
Gabby Schwartz: Josephson Academy of Gymnastics – Region 1 – Senior 8
Tiffany Scott: Wildfire Gymnastics – Region 1 – Senior 8
Nandhini Senthil: Bay Aerials Gymnastics – Region 1 – Senior 3
Avery Serna: Wildfire Gymnastics – Region 1 – Senior 2
Julia Shapero: Magdalena Ecke YMCA, -Region 1 – Senior 8
Alison Sheng: Accel Gymnastics – Region 1 – Senior 8
Kimberly Smith: Azarian U.S. Gymnastics Training Center – Region 1 – Junior 3
Taylor Smith: Byers Gymnastics Center – Region 1 – Junior 5
Hana Strause: San Mateo Gymnastics – Region 1 – Junior 2
Morgan Thomson: SCEGA Gymnastics – Region 1 – Junior 6
Kayli Tran: Olympica Gymnastics Academy – Region 1 – Senior 7
Joey Tsang: Flight School Gymnastics – Region 1 – Senior 7
Lauren Valmidiano: American Gymnastics Academy of Long Beach – Region 1 – Junior 3
Rose Wagner: SCEGA Gymnastics – Region 1 – Junior 5
Jadyn Wakita: South Coast Gymnastics – Region 1 – Junior 3
Emily White: SCATS Gymnastics – Region 1 – Senior 1
Kaylee Wilson: Paramount Elite Gymnastics – Region 1 – Junior 1
Riley Wilson: Paramount Elite Gymnastics – Region 1 – Junior 4
Mya Wilson: East Bay Sports Academy – Region 1 – Junior 8
Yoomee Zeng: SCEGA Gymnastics – Region 1 – Senior 1

Colorado
Dahlia Allen: Colorado Aerials Gymnastics Center – Region 3 – Junior 4
Summer Arvanetes: Colorado Aerials Gymnastics Center – Region 3 – Junior 1
Hanna Dixon: Colorado Gymnastics Institute – Region 3 – Senior 5
Katie Groves: Colorado Aerials Gymnastics Center – Region 3 – Junior 2
Elle Hadrick : TIGAR – Region 3 – Junior 1
Madison Larson: Colorado Aerials Gymnastics Center – Region 3 – Junior 1
Christina Leikam,: Colorado Gymnastics Institute – Region 3 – Senior 5
Kaiya Lindhardt: Premier Gymnastics of the Rockies – Region 3 – Senior 6
Riley Marr: Colorado Aerials Gymnastics Center – Region 3 – Junior 3
Kamryn Martinez: Adrenaline Gymnastics Academy – Region 3 – Senior 1
Lucy Meinert: JET Kids – Region 3 – Junior 4
Jessica Nelson: Adrenaline Gymnastics Academy – Region 3 – Senior 4
Izabella Ross: Colorado Gymnastics Institute – Region 3 – Senior 6
Hannah Sitzman: 5280 Gymnastics – Region 3 – Junior 2
Kami Zarlengo: Adrenaline Gymnastics Academ -, Region 3 – Junior 5
Teagan Zwaanstra: 5280 Gymnastics – Region 3 – Junior 8

Florida
Madysen Bradley: Adrenaline Gymnastics Academy – Region 3 – Senior 1
Kaitlyn Cody: Paramount Elite Gymnastics – Region 1 – Senior 6
Blythe Terrell: Texas Dreams Gymnastics – Region 3 – Senior 4

Hawaii
Scarlette Ayakawa: Hawaiian Island Twisters Inc. – Region 2 – Junior 2
Taylor Camello: Rainbow Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 4
Cady Chiu: Kokokahi Gymnastics Team – Region 2 – Junior 1
Keani Chong: Island Tumblers Gymnastics – Region 2 – Junior 6
Kamryn Horiuchi: Hawaiian Island Twisters Inc. – Region 2 – Junior 2
Joy Libarios: Hawaiian Island Twisters Inc. – Region 2 – Senior 2
Aurea Licciardi: Hawaiian Island Twisters Inc. – Region 2 – Junior 5
Asia Mosley: Island Tumblers Gymnastics – Region 2 – Junior 3
Rebecca Muehlhauser: Hawaiian Island Twisters Inc. – Region 2 – Junior 4
Madison Murayama: Island Tumblers Gymnastics – Region 2 – Senior 3
Ui Soma: San Mateo Gymnastics – Region 1 – Junior 2
Brianna Weikel: Island Tumblers Gymnastics – Region 2 – Senior 1
Brianna Yamamoto: Hawaiian Island Twisters Inc. – Region 2 – Junior 6

Idaho
Alex Bennett: Northwest Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 3
Brooke Bonnell: Mountain West Gymnastics – Region 2 – Junior 7
Rylee Erickson: Bronco Elite Gymnastics – Region 2 – Senior 3
Samantha Jamison: Mountain West Gymnastics – Region 2 – Junior 7
Grace Kuhn: Bronco Elite Gymnastics – Region 2 – Senior 1
Madeline Kuhn: Bronco Elite Gymnastics – Region 2 – Senior 1
Kyra McFeely: Northwest Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 8
Callie Rice: Mountain West Gymnastics – Region 2 – Senior 2

Iowa
Sinclair Bagwell: Chow’s Gymnastics and Dance Institute – Region 4 – Senior 4
Josie Bergstrom: All American Gymnastics Academy – Region 4 – Senior 1
Lauryn Bibbs: Triad Gymnastics – Region 4 – Junior 4
Jenna Danninger: CRAG Gymnastics – Region 4 – Senior 8
Alexa Ebeling: Chow’s Gymnastics and Dance Institute – Region 4 – Senior 1
Chloe Hammond: Triad Gymnastics – Region 4 – Junior 1
Jaly Jones, Williamsburg: Iowa Gymnastics Academy – Region 4 – Junior 4
Sydney Jorgensen: Triad Gymnastics – Region 4 – Senior 4
Gracyn Keith: Chow’s Gymnastics and Dance Institute, -Region 4 – Junior 2
Hannah Kolars: Triad Gymnastics – Region 4, -Junior 2
Jordan Ruskey: IGN – Region 4 – Senior 5
Chloe Sarver: Iowa Gymnastics Academy – Region 4 – Junior 5
Abigail Tollefson: Triad Gymnastics – Region 4 – Junior 2

Kansas
Emerson Adams: JAG Gymnastics – Region 3 – Junior 7
Morgan Applegate: Kansas Gymnastics and Cheer Center – Region 3 – Senior 6
Katie Coda: Kansas Gymnastics and Cheer Center – Region 3 – Junior 8
Leilani Johnson: JAG Gymnastics – Region 3 – Senior 5
Sophie Scrivner: JAG Gymnastics – Region 3 – Senior 7
Helen Sniezek: Pinnacle Gymnastics – Region 3 – Junior 8
Hannah Wallin: Kansas Gymnastics and Cheer Center – Region 3 – Senior 4

Michigan
Amanda Croff: Texas Dreams Gymnastics – Region 3 – Senior 1

Minnesota
Evalynn Abler: Legacy Gymnastics – Region 4 – Junior 4
Linnea Askegaard: Classic Gymnastics – Region 4 – Junior 8
Carlie Beatty: Classic Gymnastics – Region 4 – Senior 7
Chloe Beatty: Classic Gymnastics – Region 4 – Senior 7
Halle Bretz: TAGS Gymnastics-Eden Prairie – Region 4 – Junior 6
Emma Callahan: Classic Gymnastics – Region 4 – Junior 1
Julia Clark: Roseville Gymnastics Center – Region 4 – Junior 4
Clare Collins: Legacy Gymnastics – Region 4 – Senior 6
Alyssa Davis: Gleasons Gymnastics Maple Grove – Region 4 – Junior 3
Anna Dueck: Twin City Twisters – Region 4 – Junior 2
Courtney Dunkelberger: Classic Gymnastics – Region 4 – Senior 3
Jenna Eagles: Twin City Twisters – Region 4 – Senior 4
Angel Gagliardi: Flyaways Gymnastics – Region 4 – Senior 6
Emma Hagen: Perpetual Motion Gymnastics Center – Region 4 – Junior 3
Kyra Hansen: Classic Gymnastics, Region 4, Junior 5
Kailey Heil: Classic Gymnastics – Region 4 – Senior 5
Olivia Hjelm: Gleasons Gymnastics Maple Grove – Region 4 – Senior 3
Katherine Johnson: Twin City Twisters – Region 4 – Junior 2
Katie Kalland: Roseville Gymnastics Center – Region 4 – Senior 8
Madison Latzke: Mankato Area Gymnastics School – Region 4 – Senior 7
Tisana Lowe: Crowley’s Gymnastics Center – Region 4 – Senior 5
Maggie Marinovich: Classic Gymnastics – Region 4 – Senior 7
Anna McCabe: Perpetual Motion Gymnastics Center – Region 4 – Junior 7
Camdyn McSweeney: Gleasons Gymnastics Maple Grove – Region 4 – Junior 6
Brooke Merila: Twin City Twisters – Region 4 – Senior 7
Claire Middleton: Legacy Gymnastics – Region 4 – Senior 6
Elle Mueller: Twin City Twisters – Region 4 – Junior 1
Anja Mundahl: Perpetual Motion Gymnastics Center – Region 4 – Senior 2
Trinity Munsisoumang: Classic Gymnastics – Region 4 – Junior 4
Hailey Newhouse: Classic Gymnastics – Region 4 – Senior 1
Emmalise Nock: Gleasons Gymnastic School – Region 4 – Junior 8
Ava Obermoller: American Gold Gymnastics – Region 4 – Junior 6
Emma Ricks: Jam Hops Gymnastics – Region 4 – Junior 7
Elsa Runquist: Gleasons Gymnastic School – Region 4 – Senior 8
Alayna Schloeder: Gym Nation – Region 4 – Senior 4
Sophie Schmitz: Twin City Twisters – Region 4 – Senior 3
Megan Steensland: Legacy Gymnastics – Region 4 – Junior 4
Karina Svendsen: Classic Gymnastics – Region 4 – Senior 4
Haley Volstad: Twin City Twisters – Region 4 – Senior 6

Missouri
Shania Adkison: Fuzion Gymnastics – Region 4 – Junior 7
Lily Bodnar: St. Louis Gym Centre – Region 4 – Senior 1
Dylan Boehmer,: Great American Gymn. Express, Region 4, Junior 8
Madison Bremer: Liberty Gymnastics Academy – Region 4 – Junior 8
Kayla Fitzwilliam: Barron Gymnastics – Region 4 – Senior 4
Aisha Gaither: Great American Gymn. Express – Region 4 – Junior 5
Avory Gilbert: Show Me Gymnastics – Region 4 – Senior 1
Lyndsey Gill: Gold Medal Gymnastics – Region 4 – Senior 3
Emily Joyce: Xtreme Gymnastics and Trampoline – Region 4 – Junior 3
Brooke Kaderly: Fuzion Gymnastics – Region 4 – Senior 5
Sarah Knetzke: Missouri Valley Gymnastics Inc. – Region 4 – Senior 2
Olivia Liddle: Show Me Gymnastics – Region 4 – Junior 7
Melina Lopatin: Team Central – Region 4 – Senior 8
Emily Lorimor: Eagles Gymnastics and Dance Ctr – Region 4 – Senior 7
Madison McCary, Ozark, Mo./Missouri Valley Gymnastics Inc. – Region 4 – Senior 6
Amanda Mocker: All American Gymnastics – Region 4 – Senior 8
Sophia Pujols: Great American Gymn. Express – Region 4 – Junior 1
Lilia Purler: Fuzion Gymnastics – Region 4 – Junior 3
Hannah Roush: Fuzion Gymnastics – Region 4 – Junior 5
Abbie Schwieder: Liberty Gymnastics Academy – Region 4 – Junior 7
Abby Socha: St. Louis Gym Centre – Region 4 – Senior 6
Kaydon Sutton: Gold Medal Gymnastics – Region 4 – Junior 4
CaMarah Williams: EDGE Gymnastics – Region 4-  Junior 1

Montana
Audrey Bloomquist: Helena Athletic Club – Region 2 – Senior 6
Lindsay Ockler: Mismo Gymnastics Inc – Region 2 – Junior 8
Katrina Terry: Billings Gymnastics School – Region 2 – Senior 8

Nebraska
Reagan Hestermann: Nebraska School of Gymnastics – Region 4 – Senior 2
Lauren Homecillo: Cahoys Gymnastics Training Ct. – Region 4 – Junior 5
Saihler Merriex: Omega School of Gymnastics – Region  – Senior 8
Alyssa Peters: Solid Rock Gymnastics – Region 4 – Senior 1
Olivia Price: Cahoys Gymnastics Training Ct. – Region 4 -Junior 8

Nevada
Kiele Abraham: Gymcats Gymnastics – Region 1 – Senior 1
Kenadi Brown: Gymcats Gymnastics – Region 1 – Senior 5
Kailin Chio: Gymcats Gymnastics – Region 1 – Junior 1
Destiny Denning: Grace Gymnastics – Region 1 – Junior 2
Emily Erb: Flips USA Gymnastics – Region 1 – Junior 4
Charisma Felix: Browns Gymnastics Las Vegas – Region 1 – Junior 8
Mikaylia Harrison: Gymcats Gymnastics – Region 1 – Senior 6
Jessica Holder: Gymcats Gymnastics – Region 1 – Senior 6
Bailey Howell: Gymcats Gymnastics – Region 1 – Senior 4
Allison Keyes: Gymcats Gymnastics – Region 1 – Senior 5
Danika Lacasse Kirstine: Deltchev Gymnastics Academy – Region 1 – Junior 7
Elizabeth LaRusso: Vitaly Scherbo School of Gymnastics – Region 1 – Junior 3
Dana Oshiro: Gymcats Gymnastics – Region 1 – Senior 3
Lily Reid: Flips USA Gymnastics – Region 1 – Senior 5
Esther Ro: Flips USA Gymnastics – Region 1 – Senior 2
Breann Sanford: Gymcats Gymnastics – Region 1 – Senior 8
Lia Whitman: Gymcats Gymnastics  – Region 1 – Junior 6

New Mexico
Alyssa Christman: Gold Cup Gymnastics – Region 3 – Senior 6
Amani Johnson: Gold Cup Gymnastics – Region 3 – Senior 8
Makenna Smith: G-Force Gymnastics Academy – Region 3 – Junior 4

North Dakota
Madeline Amundson: American Gold Gymnastics – Region 4 – Junior 8

Oklahoma
Emily Anderson: Dynamo Gymnastics – Region 3 – Senior 7
Londyn Daniel: Dynamo Gymnastics – Region 3 – Junior 1
Gigi DeGeorge: Dynamo Gymnastics – Region 3, Junior 6
Kylee Greene: Phillips 66 Gymnastics Club  – Region 3 – Junior 3
Kylee Hamby: Edmond Gymnastics Academy – Region 3 – Junior 3
Shelby Keiser: Oklahoma City Gymnastics – Region 3 – Junior 8
November Lenz: Dynamo Gymnastics – Region 3 – Junior 2
Audrey Lynn: Oklahoma City Gymnastics – Region 3 – Senior 2
Erin McCoy: Elite Gymnastics and Cheer LLC – Region 3 – Senior 3
Molly Starrett: Edmond Gymnastics Academy – Region 3 – Junior 2
Jayden Weaver :Dynamo Gymnastics – Region 3 – Senior 3
Hattie Wright: Dynamo Gymnastics – Region 3 – Junior 2

Oregon
Rhys Allen: The US Gymnastics Academy – Region 2 – Junior 1
Sarah Barker: Gymnastics Northwest – Region 2 – Senior 5
Lila Campbell Stephen: Oregon Metropolitan Elite Gymnastics – Region  – Junior 3
Lauren Carter: Westside Dance and Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 2
Mackenzie Chandler: Oregon Metropolitan Elite Gymnastics – Region 2 – Senior 1
Raynah Cheng: Westside Dance and Gymnastics Academy – Region 2 – Junior 1
Emily Cowles: Gymnastics Northwest – Region 2 – Senior 8
Maria Crema: Westside Dance and Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 5
Sophia Dau: The US Gymnastics Academy – Region 2 – Junior 7
Ashley Fallgren: Westside Dance and Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 7
Madison Fassiotto: Oregon Gymnastics Academy, -Region 2 – Senior 7
Jada Fouch: Top Flyte Gymnastics – Region 2 – Senior 4
Natalie Haffner: Gymnastics Northwest – Region 2 – Senior 7
Adelaide Liebhardt: The US Gymnastics Academy – Region 2 – Junior 8
Kailyn Loper: The US Gymnastics Academy – Region 2 – Junior 4
Julia Pangburn: The US Gymnastics Academy – Region 2 – Junior 3
Samantha Payne: The Athletic Edge – Region 2 – Senior 5
Camri Reinhart: Oregon Olympic Athletics – Region 2 – Senior 8
Faith Rightmire: Oregon Olympic Athletics – Region 2 – Senior 5
Madeline Shoblom: The Athletic Edge – Region 2 – Senior 6
Grace Tully: Westside Dance and Gymnastics Academy – Region 2 – Junior 7
Ellie Wirth: Oregon Metropolitan Elite Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 3

South Dakota
Keira Boetel: All American Gymnastics Academy – Region 4 – Senior 3
Ellie Bono: All American Gymnastics Academy – Region 4 – Junior 7
Kenzee Danielson: All American Gymnastics Academy – Region 4 – Senior 2
Haley Ellis: Just Jymnastics – Region 4 – Junior 8
Whitney Jencks: All American Gymnastics Academy – Region 4 – Junior 1
Olivia McIlravy: All American Gymnastics Academy – Region 4 – Senior 4

Texas
Alexandra Ackerman: Crenshaw Athletic Club Inc. – Region 3 – Senior 7
Heather Aga: Precision Gymnastics Tumbling – Region 3 – Senior 4
Paris Aikens: AIM Athletics Texans Gymnastics – Region 3 – Junior 4
Cassidy Avina: Crenshaw Athletic Club Inc. – Region 3 – Junior 7
Abigail Baxter: Texas Dreams Gymnastic – Region 3 – Junior 1
Sabryna Bennefield: Capital Gymnastics – Region 3 – Senior 3
Sayge Berger: J and R Gymnastics – Region 3 – Junior 8
Lauren Brophy: Flipnastics – Region 3 – Senior 1
Hailey Bryant: US Gold Gymnastics – Region 3 – Senior 8
Olivia Bullington: Metroplex Gymnastics – Region 3 – Junior 5
MaKenzie Bullitt: Precision Gymnastics Tumbling – Region 3 – Senior 6
Kylee Burton: Metroplex Gymnastics – Region 3 – Junior 5
Erin-Grace Cana: Kurt Thomas Gymnastics – Region 3 – Senior 6
Maianine Choi: WOGA Gymnastics – Region 3 – Junior 6
Alyssa Coutu: Metroplex Gymnastics – Region 3 – Senior 2
Omer Danenberg: Metroplex Gymnastics – Region 3 – Junior 7
Caroline Danner: US Gold Gymnastics – Region 3 – Senior 7
Addison Davis: Texas Dreams Gymnastics – Region 3 – Junior 1
Kayden DeFlanders: WOGA Gymnastics – Region 3 – Junior 1
Rachel Dupuis: Richardson Gymnastics Team – Region 3 – Senior 8
McKenzie Eddy: Aerial Athletics – Region 3 – Senior 6
Hannah Ewing: US Gold Gymnastics – Region 3 – Senior 8
Natasha Forrand: Rowland Ballard School – Region 3 – Senior 3
Karsyn Foster: Discover Gymnastics Inc. – Region 3 – Junior 6
Gillian Garcia: Texas Best Gymnastics, Region 3, Junior 2
Sophie Gardner: Zero Gravity Gymnastics – Region 3 – Senior 7
Genesis Gibson: WOGA Gymnastics – Region 3 – Junior 6
Megan Goodyear: Aerial Athletics – Region 3 – Junior 8
Emily Gross: Stars Gymnastics Training Center – Region 3 – Junior 6
Cameron Haley: Flipnastics – Region 3 – Junior 3
Charlyze Hemby: J and R Gymnastics – Region 3 – Junior 4
Kasarah Hernandez: Capital Gymnastics – Region 3 – Senior 4
Aiko Hirata: Aerial Athletics – Region 3 – Junior 6
Clara Hong: Sugar Land Gymnastics – Region 3 – Senior 1
Scout Iocco: AIM Athletics Texans Gymnastics, Region 3  – Junior 5
Alyssa Jefferson: Reflex Gymnastics Academy – Region 3 – Junior 4
Erin Kelley: US Gold Gymnastics – Region 3 – Senior 8
Mallory Kent: AIM Athletics Texans Gymnastics – Region 3 – Junior 7
Kyleigh Kidd: Texas Dreams Gymnastics – Region 3 – Junior 7
Steelie King: Texas East Gymnastics, Region 3 – Senior 2
Sophia Kvaal: AIM Athletics Texans Gymnastics – Region 3 – Senior 7
Kendall Landry: Kurt Thomas Gymnastics – Region 3 – Junior 1
Lily Lane: WOGA Gymnastics – Region 3 – Junior 5
Shaelyn Marlborough: Cypress Academy of Gymnastics – Region 3 – Senior 3
Athena Martinez: Capital Gymnastics – Region 3 – Senior 4
Mckenna Marvin: Metroplex Gymnastics – Region 3 – Junior 4
Samantha Meadows: Cypress Academy of Gymnastics – Region 3 – Junior 3
Kacey Middelkoop: Richardson Gymnastics Team – Region 3 – Senior 7
Raleigh Middleton: AcroTex Gymnastics – Region 3 – Junior 8
Liberty Mora: Texas Champion Gymnastics – Region 3 – Junior 6
Grace Morley: Discover Gymnastics Inc. – Region 3 – Senior 4
Ava Obenberger: AIM Athletics Texans Gymnastics – Region 3 – Junior 5
Macy Parsley: Texas East Gymnastics – Region 3 – Senior 5
Riley Pearce: Capital Gymnastics Region 3, Junior 3
Skylar Pomager: Love Gymnastics – Region 3 – Senior 5
Amanda Putnam :Crossfire Gymnastics – Region 3 – Senior 8
Madison Raesly: Texas Dreams Gymnastics – Region 3 – Junior 3
Katy Ramos: AcroTex Gymnastics – Region 3 – Junior 2
Sydney Razeghi: AIM Athletics Texans Gymnastics – Region 3 – Junior 2
Lily Richardson: Olympia Hills Gymnastics – Region 3 – Senior 3
Alexia Rodriguez: Pearland Elite – Region 3 – Junior 3
Alexandra Rutenis: Kurt Thomas Gymnastics – Region 3 – Senior 2
Eugenie Schraufnagel: Richardson Gymnastics Team – Region 3 – Senior 4
Taylor Schulze: Aerial Athletics – Region 3 – Junior 7
Mercy Seay: Zero Gravity Gymnastics – Region 3 – Senior 8
Victoria Shelswell-White: Kurt Thomas Gymnastics – Region 3 – Senior 3
Isabel Sikon: Love Gymnastics – Region 3 – Junior 3
Lacey Sinkule: Gym Tricks Gymnastics – Region 3-  Senior 1
Ashley Smelley: Stars Gymnastics Training Center – Region 3 – Senior 2
Addison Tigtig: Sugar Land Gymnastics – Region 3 – Junior 7
Lilly Tubbs: Capital Gymnastics – Region 3 – Junior 3
Arielle Ward: WOGA Gymnastics – Region 3 – Junior 4
Claire Willenborg: Achievers Gymnastics Center LLC – Region 3 – Senior 5
Lexie Wills: Denton Gymnastics Academy – Region 3 – Senior 1
Paige Wong: Stars Gymnastics Training Center – Region 3 – Junior 7

Utah
Ellie Calder: Olympus Gymnastics – Region 1  Senior 2
Emma Cobabe: Gymnastics Training Center – Region 1, Senior 5
Mya Kirkham: All American Gymnastics – Region 1  – Junior 1
Sarah Krump: Gymnastics Training Center – Region 1 – Junior 4
AnnaKate Madsen: All American Gymnastics – Region 1 – Senior 6
Alexis Mather: Olympus Gymnastics – Region 1 – Senior 7
Keslie Morrey: All American Gymnastics – Region 1 – Senior 2
Sabra Prows: All American Gymnastics – Region 1 – Junior 5
Kenzington Swanson: Olympus Gymnastics – Region 1 – Senior 2
Lundyn Vandertoolen: Olympus Gymnastics – Region 1 – Junior 1

Washington
Stephanie Alvine: Leading Edge Gymnastic Academy – Region 2 – Junior 2
Gracyn Brunette: Emerald City Gymnastics Academy – Region 2 – Junior 6
Carly Buell: Auburn Gymnastics Center Inc. – Region 2 – Junior 2
Kamryn Buhl: Auburn Gymnastics Center Inc. – Region 2 – Senior 2
Sophie Byrne: Black Hills Gymnastics – Region 2 – Junior 6
Kylie Chin: Gymnastics East – Region 2 – Junior 4
Portia Clemensen: Cascade Elite West – Region 2 – Junior 4
Kyanna Crabb: Naydenov Gymnastics Inc. – Region 2 – Junior 7
Alyssa Davidson: Cascade Elite West – Region 2 – Senior 1
Evelyn DeYoung: Auburn Gymnastics Center Inc. – Region 2 – Junior 1
Joanna Droppo: Emerald City Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 8
Katelyn Epperly: Northpointe Gymnastics – Region 2 – Junior 6
Lily Gunning: Falcon Gymnastics Center – Region 2 – Senior 8
Gabbi Hartmann: Emerald City Gymnastics Academy – Region 2 – Junior 7
Ashleigh Helms: Emerald City Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 6
Emily Isabelli: Emerald City Gymnastics Academy – Region 2 – Junior 8
Anya Ishida: Auburn Gymnastics Center Inc. – Region 2 – Senior 3
Jasmine Jayasundara: Auburn Gymnastics Center Inc. – Region 2 – Senior 6
Tali Joelson: Cascade Elite Gymnastics – Region 2 – Junior 6
McKenzie Jones: Dynamic Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 8
Alicia Kern: Emerald City Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 7
Brooke Krause: Northshore Gymnastics Center – Region 2 – Senior 1
Sarah Le: Mid-Columbia Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 5
Kaysa Lundberg: Metropolitan Gymnastics – Region 2 – Senior 7
Maya Mandyam: Gymnastics East – Region 2 – Senior 3
Julia Melchert: Metropolitan Gymnastics – Region 2 – Senior 2
Elizabeth Muche’: Auburn Gymnastics Center Inc. – Region 2 – Senior 1
Masami O’Malley: Advantage Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 6
Samantha Pau: Gymnastics East – Region 2 – Junior 8
Lauren Quane: Emerald City Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 2
Olivia Reardon: Auburn Gymnastics Center Inc. – Region 2 – Junior 2
Ada Reece: Gymnastics East – Region 2 – Junior 4
Carli Richards: Emerald City Gymnastics Academy – Region 2 – Junior 5
Jordan Rothkowitz: Emerald City Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 3
Callie Rounds: Southern Washington Academy of Gym – Region 2 – Senior 4
Cara Schweitzer: Cascade Elite West – Region 2 – Junior 5
Karlei Shearer: Metropolitan Gymnastics – Region 2 – Junior 5
Haley Smith: Auburn Gymnastics Center Inc. – Region 2 – Junior 6
Courtney Solensky: Mid-Columbia Gymnastics Academy – Region 2 – Senior 5
Cora Taylor: Cascade Elite Gymnastics – Region 2 – Junior 8
Ariel Toomey: Cascade Elite West – Region 2 – Senior 7
Gina Twenge: Dynamic Gymnastics Academy – Region 2 – Junior 7
Maya Veal: Auburn Gymnastics Center Inc. – Region 2 – Senior 4
Ellison Weaver: Naydenov Gymnastics Inc. – Region 2 – Junior 3

Wisconsin
Lydia Anderson: M and M Gymnastics – Region 4 – Senior 3
Polina Belanovski: Swiss Turners Gymnastics Academy – Region 4 – Junior 6
Jaclyn Bertrand: Air Force Gymnastics Academy LLC – Region 4 – Senior 8
Isabella Bins: LaFleur Academy of Gymnastics – Region 4 – Junior 1
Madison Bronson: Walworth County Gym Dance Center – Region 4 – Senior 7
Katy Cash: LaFleur Academy of Gymnastics – Region 4 – Senior 5
Grace Christensen: Scamps Gymnastics – Region 4 – Junior 2
Haily Doherty: Midwest Twisters Gymnastics – Region 4 – Senior 6
Jocelyn Eng: Swiss Turners Gymnastics Academy – Region 4 – Senior 2
Emma Hindle: Salto Gymnastics Center Inc – Region 4 – Senior 2
Chase Josephson: M and M Gymnastics – Region 4 – Senior 7
Clara Kenney: LaFleur Academy of Gymnastics – Region 4 – Junior 2
Sophia King: M and M Gymnastics – Region 4 – Junior 3
Aviel Kumprey: M and M Gymnastics – Region 4 –  Junior 4
Kaylee LaFernier: Salto Gymnastics Center Inc –  Region 4 –  Junior 3
Gianna Lenczner: Salto Gymnastics Center Inc – Region 4 – Junior 5
Maggie Losch,: Scamps Gymnastics – Region 4 – Junior 6
Abbigail Mitchell: Russell Gymnastics 4 Kids, Inc. – Region 4 – Senior 1
Annie Murphy: Walworth County Gymnastics Dance Center – Region 4 – Junior 5
Krystal Nelson: Midwest Twisters Gymnastics – Region 4 – Senior 5
Maya Rios: Scamps Gymnastics – Region 4 – Junior 2
Anastasia Rudnitskaya: Salto Gymnastics Center Inc – Region 4 – Junior 5
Emma Sachs: Swiss Turners Gymnastics Academy – Region 4 – Junior 7
Hannah Sadler: M and M Gymnastics – Region 4 – Senior 5
Ellie Scherwinski: Air Force Gymnastics Academy LLC – Region 4 – Senior 3
Heidi Schultz: LaFleur Academy of Gymnastics – Region 4 – Junior 5
Jordan Schultz: LaFleur Academy of Gymnastics – Region 4 – Junior 5
Isabella Smith: LaFleur Academy of Gymnastics – Region 4 – Junior 6
Sophie Swartzmiller: Salto Gymnastics Center Inc – Region 4 – Junior 3
Megan Travia: LaFleur Academy of Gymnastics – Region 4 – Senior 2
Ella Wilson: Gymfinity Gymnastics – Region 4 – Junior 6

Good Luck to all the Level 9 Gymnasts this weekend!

CLICK HERE TO READ THE REST OF THE HEADLINES

GNN

Source: USAG

#gnn #loveoursport #gymnastslivehere  

Leave a Reply

Scroll To Top